Per ardua ad astra - Přes nepřízeň ke hvězdám.

Leden 2015

Fotografie: Zbraň, Výbava, airsoft 11. ledna 2015

13. ledna 2015 v 21:01 | Any |  Fotogalerie - Č
Takže první fotka je moje nová zbraň. Ano, kopa lidí to bude odsuzovat, to je mi jedno. Cena byla slušná, sice z druhé ruky, ale za 3.000,- s 8 tisíci kuliček, baterkou, nabíječkou, kolimátorem a dvěmi zásobníky. Sice váží asi necelá čtyři kila, ale střílí dost dobře a na první akci neselhala. Takže spokojennost. :)

"Nečekaná" akce

13. ledna 2015 v 20:37 | Any |  Deníček - Č
Zdravíčko,
ráda bych poreferovala o nedělní akci. Nebyla sice hlášená, ale ráda bych podotkla, že Plzeňský soft má tradiční a pravidelná setkání. Každou neděli kolem deváté hodiny na "prasně", aneb u rozhledny Sylván.
Jsou zde staré rozvaliny prasečáku, které patří třem majitelům, ale je to celé přístupné airsoftovým hráčům a policie i kolemjdoucí už si za několik let zvykli, že tam pobíhaj každou neděli blázni se zbraněmi (neostrými).
Kdo chce, může se k nám přidat. Nemáme sice takovou organizaci jako na Moravě, ale u nás se nic neplatí (proto to tak občas vypadá), sejdeme se kolem deváté, ale než si pokecáme, začínáme až třeba v jedenáct a poté končíme, když se to prostě začne rozcházet a každý může odejít, když chce a než odejdou poslední. Obvykle hrajeme do tří, nebo do čtyř, nebo zkrátka, když nás to přestane bavit a začne se stmívat.
Udělala jsem o víkendu pár fotek, takže se můžete podívat, hodím sem potom odkaz na fotky ve fotogalerii.. Mám tedy vyfocený jen kus druhé budovy a budovu první a kousek cesty a "respu", ale plánuji tam brzy vzít fotoaparát a odfotit to tam ta nějak celé, abychom my, i hráči, co zde ještě nebyli, věděli, jak to tam víceméně vypadá a měli všichni přdstavu.
Taky bych se rád přiznala, že jsem trošku zradila české vzory 95 a dala se tuto neděli na UCP, jelikož se tak trošku testovala moje nová zbraň a jak se mi bude v UCP vést, jelikož jsem vstoupila do jednoho týmu, samozřejmě americké uniformy (UCP) a tak jsem si vypůjčila vybavení. To vše uvidíte mezi fotkami. Mojí výbavu vz. 95, (příště bude lepší fotka, mám nové NPP), UCP výbavu (vypůjčenou, ale snad do budoucna i moji) a moji novou zbraň.

Mimochodem, proč byla tato alce nečekaná.
Sešlo se nás kolem padesáti lidí, což je opravdu úspěch, jelikož je nás obvykle, obzvláště v tomto počasí, ta do dvaceti lidí. Tentokrát přijeli i lidé z Varů a Chebu, ačkoliv opravdu nevím, jak se tam vzali a kde se o tomhle dozvěděli, ale je to jedině dobře, stálo to totiž v neděli fakt za to!
Takže přeji, ať to lítá, dobrej vítr a pěknej den.

FOTOGRAFIE